Apie mus

Šunų ir kačių kirpykla Vilniuje kviečia Jus ir Jūsų augintinius

Šiandien mylimo šuns kirpimas tapo būtinas žmogui bendraujant su jo augintiniu. Sistemingai kerpant šunį rūpinamės ne tik jo grožiu, bet ir sveikata. Kiekvienam šuniui reikalinga priežiūra ir higieninės procedūros.
Maloniai laukiame Jūsų (Vilnius, Savanorių pr. 56). Nepamirškite užsirašyti iš anksto. Skambinkite tel: +370 699 61657

Kasdien nuo 10 iki 19 val.

Jūs liksite patenkinti mūsų kirpykloje atliktu augintinio kirpimu ir apsaugosite jį nuo traumų. Nerizikuokite, dažnai „šunų kirpimas namuose“ duoda liūdnus rezultatus. Ar galite patikėti savo augintinio saugumą ir sveikatą pašaliniam žmogui, kuris neturi galimybės sukurti tinkamas sąlygas?

Gyvūnų kirpimas – tai visas komplektas procedūrų, kurioms atlikti reikia ne tik specialiai sukurtų sąlygų ir instrumentų (specialus stalas, kailio skutimo mašinėlių, įrangos), bet ir sąlygų higienai palaikyti, kuriomis tikrai bus pasirūpinta mūsų salone.

Gražus šuo – sveikas, linksmas ir prižiūrėtas!

Kailio priežiūra, teisingas maitinimas, tinkamos gyvenimo sąlygos – tai priežastis to, kad Jūsų numylėtinio kailis visada būtų puikus. O mūsų meistrai išryškins Jūsų augintinio grožį.

Salone veikia bonusų programa, todėl pastoviems klientams šuns kailio kirpimas kainuos nebragiai. Kirpimo kaina priklauso nuo veislės, kaina visuomet galite sužinoti paskambinę mums telefonu +370 699 61657

©Petkirpykla.lt, 2011-2024 | Autorinės teisės | Privatumas | Web Sprendimas: ATO Digi